Informacje o TryMarkets

TryMarkets oferuje wydajne usługi online przeznaczone dla klientów instytucjonalnych i detalicznych, w tym realizację zleceń w modelu No Dealing Desk (NDD), wąskie spready, aktualności i wykresy, przejrzyste wyceny i nienaganną obsługę klienta.

Więcej

Dane kontaktowe

  • Adres: 16 Hutson st., Suite 304, Belize city, Belize
  • Tel.: +1 302 660 0010
  • E-mail:

Środki klientów pod ochroną

Bezpieczeństwo środków klientów stanowi ważną część dekalogu wartości TryMarkets, obok niezrównanych warunków handlowych i obsługi klienta. Dzięki światowej renomie jakości naszych usług, prestiżowej marce i wielokrotnie nagradzanej platformie handlowej nasi klienci mogą mieć pewność, że ich środki są trzymane na rachunkach w instytucjach świadczących przejrzyste i wiarygodne usługi finansowe.

TryMarkets oferuje usługi z zakresu bankowości inwestycyjnej i zarządzania finansami za pośrednictwem najbardziej renomowanych instytucji bankowych. Banki, z którymi współpracujemy, są całkowicie niezależne, dlatego inwestorzy mogą realizować transakcje w sposób szybki i niezawodny bez wpływu na zgromadzone przez nich środki.

TryMarkets trzyma środki klientów na całkowicie odrębnych rachunkach w celu zapewnienia, że są one trzymane oddzielnie od kapitału własnego spółki. Klienci mogą mieć pewność, że ich środki są bezpieczne.

Nasz system do monitorowania transakcji i zarządzania ryzykiem jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu możemy chronić naszych klientów przed ujemnymi saldami na ich rachunkach.

TryMarkets jest regulowanym brokerem online na rynku walut i kontraktów CFD.

IFSC (numer licencji: IFSC/60/337/TS/15-16).

Nowe aplikacje mobilne!

Pobierz nasze najnowsze aplikacje transakcyjne na iPhone'a, iPada lub Androida.

Masz pytania?

Rozpocznij czat na żywo
z naszym konsultantem

POROZMAWIAJ TERAZ

Handlu z pomocą TryMarkets

Dołącz do wiodącego brokera online na rynku walut i kontraktów CFD.

OTWÓRZ RACHUNEK BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA

Odkryj korzyści TryMarkets

Otwórz rachunek Bezpłatna wersja próbna

© Wszelkie prawa zastrzeżone. TryMarkets.com

Śledź nas