Informacje o TryMarkets

TryMarkets oferuje wydajne usługi online przeznaczone dla klientów instytucjonalnych i detalicznych, w tym realizację zleceń w modelu No Dealing Desk (NDD), wąskie spready, aktualności i wykresy, przejrzyste wyceny i nienaganną obsługę klienta.

Więcej

Dane kontaktowe

 • Adres: 16 Hutson st., Suite 304, Belize city, Belize
 • Tel.: +1 302 660 0010
 • E-mail:
Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Oferujemy następujące rodzaje rachunków handlowych:

STANDARD : dla początkujących inwestorów realizujących transakcje w oparciu o mikro loty
PRO : dla profesjonalnych inwestorów realizujących transakcje w oparciu o mini loty
PRIME : dla zaawansowanych inwestorów realizujących transakcje w oparciu o mini loty

W celu uzyskania szczegółowych informacji przejdź do naszej strony dotyczącej rachunków handlowych.

Rejestracja rachunku handlowego w serwisie TryMarkets jest proste i szybkie. Zaznacz przycisk "Zarejestruj się" i uzupełnij swoje dane. Po ich przesłaniu otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą szczegółowe dane rachunku umożliwiające dostęp do strefy użytkownika.

Na platformie TryMarkets możesz zawsze zarejestrować dodatkowy rachunek handlowy za pośrednictwem strefy użytkownika. Maksymalnie możesz prowadzić cztery (4) rachunki handlowe.

Tak, oferujemy handel mikro lotami na rachunkach STANDARD. Aby uzyskać szczegółowe informacje, przejdź do rachunków handlowych.

Tak, oferujemy handel mini lotami na rachunkach PRO i PRIME. Aby uzyskać szczegółowe informacje, przejdź do rachunków handlowych.

Rachunki islamskie są oferowane jako opcja dodatkowa na rachunkach PRO i PRIME.

Rachunki demo są ważne przez okres 60 dni po dacie ich aktywacji. Należy pamiętać, że TryMarkets umożliwia prowadzenie maksymalnie dwóch (2) rachunków demo.

Rachunki demo i rachunki rzeczywiste są niemal identyczne, ponieważ oferują dokładnie te same funkcje i tak samo błyskawiczną realizację zleceń. W odróżnieniu od rachunku rzeczywistego, rachunek demo symuluje realizację transakcji bez realnego wpływu na rynek.

Jeśli chcesz zmienić wysokość dźwigni finansowej na swoim rachunku handlowym, możesz przesłać takie żądanie w wiadomości e-mail pod adres backoffice@TryMarkets.com.

Absolutnie nie. Nie ma możliwości utraty większej ilości środków niż zainwestowane. W przypadku jakiegokolwiek poślizgu cenowego powodującego ujemne saldo na rachunku nasz zaawansowany system zarządzania ryzykiem automatycznie wykryje taką sytuację i wyrówna saldo na rachunku po uiszczeniu kolejnego depozytu.

Oferujemy zróżnicowane spready w zależności od aktualnych warunków rynkowych. Zmiany spreadów są uzależnione od zasobów płynności, która może być różna w zależności od warunków rynkowych i przyszłych trendów gospodarczych. Bieżące informacje o poziomach spreadów oferowanych na naszej platformie handlowej są publikowane na naszej stronie "Spready i warunki handlowe".

Handel na rynkach odbywa się od godziny 22:05 czasu GMT w niedzielę do godziny 21:50 czasu GMT w piątek. Jednakże, w przypadku niektórych produktów (np. handlu CFD na kontraktach terminowych na towary), godziny handlu mogą się różnić. Szczegółowe informacje są dostępne tutaj..

TryMarkets oferuje wysokie dźwignie finansowe: na poziomie 500:1 na rachunkach STANDARD i 400:1 na rachunkach PRO. Niemniej jednak, w celu ograniczenia ekspozycji na ryzyko, posiadacze rachunków PRIME mogą korzystać z dźwigni finansowej na maksymalnym poziomie 50:1.

Margin calls are triggered when your account’s equity is less than the one required to retain your open positions. Margin calls are automatically executed in real-time and activated when your account's equity gets down to a level that is equal to 100%.

Poziom Stop-Out ma miejsce wtedy, gdy wysokość depozytu zabezpieczającego na rachunku spadnie poniżej określonej wartości, co skutkuje automatycznym zamknięciem wszystkich transakcji. Poziomy Stop Out mają na celu ochronę kapitału zgromadzonego na rachunku i zapobieganie występowaniu ujemnego salda na rachunku. Poziom Stop Out na platformie TryMarkets wynosi 30%.

TryMarkets udostępnia narzędzia Expert Advisors (EA) na wszystkich swoich rachunkach handlowych, umożliwiając inwestorom opracowywanie własnych skryptów i strategii automatycznego handlu.

Tak, zezwalamy na stosowanie strategii hedgingowych i scalpingowych na wszystkich oferowanych przez nas rodzajach rachunków.

Tak, nasza zaawansowana platforma handlowa MT4 umożliwia handel za jednym kliknięciem.

TryMarkets jest autoryzowanym, regulowanym i zarejestrowanym członkiem Międzynarodowej Komisji Usług Finansowych (IFSC) o numerze rejestracyjnym spółki w Belize: IBC 144939 i numerze licencji IFSC/60/337/TS/15-16, jak również członkiem organizacji branżowych i rządowych.

Zgodnie z wytycznymi międzynarodowych organów regulacyjnych TryMarkets zobowiązuje się do przestrzegania najwyższych standardów jakości.

Zarówno indywidualni, jak i korporacyjni inwestorzy z całego świata obdarzyli TryMarkets zaufaniem w zakresie inwestycji dzięki naszym niezrównanym warunkom handlowym i usługom wysokiej jakości.

 • Wąskie spready
 • Dźwignia finansowa do poziomu 500:1
 • Realizacja zleceń w modelu STP/DMA
 • Przejrzysta i solidna platforma handlowa
 • Realizacja zleceń w modelu NDD
 • Handel walutami, metalami i kontraktami CFD
 • Ochrona przed ujemnym saldem
 • Głębokie poziomy płynności od banków światowej klasy
 • Szybkie wypłaty bez ukrytych opłat
 • Segregacja środków klientów

Nasz dedykowany dział wsparcia jest do Twojej dyspozycji w normalnych godzinach handlu przez 24 godziny na dobę, przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i czata na żywo.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce "Kontakt".

Oferujemy najbardziej popularną w branży platformę handlową MT4 bezpośrednio na komputerze PC, MAC, urządzeniach z systemem Android i iOS, wraz z dostępem do globalnych rynków finansowych przez 24 godziny na dobę, przez 5 dni w tygodniu oraz możliwością obrotu ponad 100 instrumentami handlowymi, w tym walutami, metalami i CFD na kontrakty terminowe.

Ponadto oferujemy elastyczną platformę WebTrader przeznaczoną dla wszystkich inwestorów, którzy nie chcą pobierać ani instalować żadnych dodatkowych plików.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Platformy

Weryfikacja konta i uzyskanie dostępu do wszystkich funkcji następuje po przesłaniu dokumentu tożsamości i dowodu zamieszkania w strefie użytkownika.

Po otrzymaniu wszelkich wymaganych dokumentów weryfikacyjnych potrzebujemy mniej niż 24 godziny na aktywowanie rachunku na platformie TryMarkets.

Nowe aplikacje mobilne!

Pobierz nasze najnowsze aplikacje transakcyjne na iPhone'a, iPada lub Androida.

Masz pytania?

Rozpocznij czat na żywo
z naszym konsultantem

POROZMAWIAJ TERAZ

Handlu z pomocą TryMarkets

Dołącz do wiodącego brokera online na rynku walut i kontraktów CFD.

OTWÓRZ RACHUNEK BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA

Odkryj korzyści TryMarkets

Otwórz rachunek Bezpłatna wersja próbna

© Wszelkie prawa zastrzeżone. TryMarkets.com

Śledź nas